Nowa seria fotokomórek COMPACTA

Nowa seria fotokomórek COMPACTA, producenta automatyki do bram BFT

Nowa seria fotokomórek COMPACTA, producenta automatyki do bram BFT, dzięki odpowiedniej budowie oraz nowemu rozmieszczeniu otworów montażowych nie wymaga nawet użycia uszczelki, zachowując równocześnie wysokiej klasy wodoodporność.
 
Aby fotokomórka spełniała swoje zadanie, zakres ruchu jej soczewki powinien być na tyle szeroki, by mogła z łatwością dostrzec znajdującą się w jej zasięgu przeszkody. Fotokomórki COMPACTA zapewniają zakres ruchu do 90° w poziomie, oraz jest mozliwość regulacji jej soczewki w pionie do 5°.
Niewielkie urządzenie zamknięte w kompaktowej i oryginalnej obudowie o wymiarach 110x33x33mm jest bardzo łatwe w montażu co przyśpiesza pracę.
Projektanci pracując nad stworzeniem nowej gamy fotokomórek skupili się na dwóch głównych aspektach: wzornictwie oraz łatwości instalacji w dowolnym miejscu - udało im się to znakomicie.
Pole widzenia soczewki wynosi aż 628 metrów kwadratowych, co przekłada się na wysoki standard bezpieczeństwa. Szeroki zakres zasilania urządzenia (12-33Vac 50/60Hz) sprawia, że nadaje się ono do bardzo wielu rodzajów instalacji, a nowe akcesoria z serii COMPACTA, dzięki adapterom są kompatybilne również ze starszymi modelami fotokomórek z serii THEA oraz DESME.