Najnowsze wiadomosci z naszej firmy

Komplet stolarki od jednego producenta? Zacznij od okien

Komplet stolarki od jednego producenta? Zacznij od okien

Od 30 lat nasze produkty są częścią milionów budynków na całym świecie. Z pasją wspieramy Cię w ważnym i niezwykle wymagającym procesie budowy domu. Teraz dajemy Ci to wsparcie znacznie wcześniej – już na etapie wyboru okien.
 Zaprojektowaliśmy wyjątkowe okna PVC z najlepszych profili VEKA w klasie A, z okuciami Maco i niemal niewidocznym dla oka zgrzewem V-Perfect. Stworzyliśmy je, bo dzięki 30 latom doświadczenia w produkcji okien doskonale wiemy, czego potrzebujesz. Marzysz o czymś jeszcze? Chętnie Cię wysłuchamy, bo dzięki osiągnięciom Przemysłu 4.0 możemy specjalnie dla Ciebie stworzyć produkt made to measure, szyty na miarę Twoich potrzeb. Nie szukaj dalej – zaufaj naszemu autorskiemu konceptowi bramy, okien, drzwi i ogrodzenia w jednym designie.

WISNIOWSKI okna pvc 004
 
Kolory w naszych produktach dobraliśmy z najwyższą starannością, bo wiemy, że dom musi być również piękny. W kolekcji Home Inclusive 2.0 możesz wybrać wszystkie elementy w jednym z 16 autorskich kolorów strukturalnych z metalicznym efektem 3D!

WISNIOWSKI okna pvc 010
 
Nasze okna spełniają najwyższe wymagania techniczne. Cyfry to jednak nie wszystko – równie ważne są Twój spokój i czas. Bądź mądry, weź wszystko od jednego producenta. Zamów okna, drzwi, bramy i ogrodzenie podczas jednej wizyty w naszym salonie partnerskim. Skorzystaj też z atrakcyjnych sposobów finansowania w programie ratalnym.

WISNIOWSKI okna fasady alu 006
 
źródło inforamcji:: wisniowski.pl