Drzwi zewnętrzne Wiśniowski

Drzwi aluminiowe CREO

Drzwi aluminiowe CREO

Drzwi aluminiowe CREO z obustronnym panelem nakładkowym.
Całą powierzchnię skrzydła drzwiowego, zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz, pokrywają najwyższej jakości blachy aluminiowe.
Powierzchnia skrzydła jest zlicowana z powierzchnią ościeżnicy tworząc obustronnie spójną, elegancką powierzchnię.

Dzięki specjalnemu wypełnieniu skrzydła i wysokiej jakości profilom aluminiowym, współczynnik przenikalności ciepła drzwi CREO wynosi od Ud = 0,8 W/m2K (dla drzwi referencyjnych o wymiarach 1400 x 2500 mm z panelem pełnym).

 

Drzwi aluminiowe DECO

Drzwi aluminiowe DECO

Drzwi aluminiowe DECO z panelem wsadowym

Trzy opcje wykonania:

  • DECO PLUS,
  • DECO BASIC,
  • DECO LIGHT.

Skrzydło drzwi zbudowane jest w oparciu o profile aluminiowe różnej grubości, co daje możliwość wyboru rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb obiektu mieszkalnego.

 

 

Drzwi aluminiowe PLUS LINE

Drzwi aluminiowe PLUS LINE

Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń w postaci okuć, bolców antywyważeniowych czy specjalnych szyb możemy dostosować drzwi do odpowiedniej klasy ryzyka oraz wymogów prawa budowlanego. Drzwi są testowane zgodnie z najnowszymi normami europejskimi, dzięki czemu zapewniają ich użytkownikom najlepszą ochronę.
 Wielowariantowość pozwala na dostosowanie drzwi do każdego obiektu i nawet najbardziej ekstremalnych warunków użytkowania.
Wysokie parametry wytrzymałościowe drzwi zawdzięczamy stosowaniu odpowiednich metod łączenia profili drzwiowych. W połączeniu z najwyższej klasy materiałami uzyskujemy efekt drzwi o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, odpornej na czynniki atmosferyczne.
 
Drzwi zewnętrzne stalowe płaszczowe

Drzwi zewnętrzne stalowe płaszczowe

Bogata oferta kolorów, wiele możliwości zastosowania i specjalna konstrukcja umożliwiająca uzyskanie różnych kierunków otwierania sprawiają, że drzwi stalowe płaszczowe stanowią uniwersalne rozwiązanie. Wybierając stalowe drzwi płaszczowe, możesz wybierać spośród wielu opcji dodatkowego wyposażenia.
Korzystając z nowatorskich rozwiązań technologicznych w połączeniu z najwyższej klasy materiałami, uzyskujemy drzwi o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, odpornej na czynniki fizyczne i atmosferyczne.
Konstrukcję drzwi płaszczowych tworzy pełne lub przeszklone skrzydło i stalowa ościeżnica z kształtowników profilowanych, co gwarantuje niezawodną pracę przez długie lata.
 
Drzwi boczne aluminiowo-panelowe

Drzwi boczne aluminiowo-panelowe

Praktyczne rozwiązanie w budownictwie.
W naszej ofercie znajdują się drzwi stalowe lub aluminiowe dopasowane wzorem i kolorem do bramy garażowej. Zamontowane obok siebie tworzą zgrany duet.

Drzwi mogą być zastosowane w obiektach przemysłowych, ale też budownictwie mieszkaniowym - jako boczne wejście do garażu lub kotłowni.

Bogata paleta barw i przetłoczeń pozwala dopasować drzwi do bramy garażowej. Dzięki temu tworzą idealnie dopasowany duet.

 

Drzwi boczne stalowe

Drzwi boczne stalowe

Drzwi boczne stalowe firmy Wiśniowski stanowią doskonałe uzupełnienie dla bramy uchylnej lub rozwiernej.

Cechy charakterystyczne

  • rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników stalowych, bez przegrody termicznej
  • wypełnienie skrzydła stanowi blacha stalowa ocynkowana, powlekana farbą poliestrową
  • drzwi występują w wersji ocieplonej i nieocieplonej
  • wkładka patentowa, trzy klucze, klamka