Najnowsze wiadomosci z naszej firmy

Nowości z firmy Grupa Żerański

latest news

Poniżej nowości produktowe, zmiany w ofercie oraz ciekawe rozwiązania wprowadzone w naszej firmie.

Previous Next

Kolejna inwestycja w toku...

Kolejna inwestycja w toku. Tym razem robimy dla inwestora stolarkę aluminiową. Przeszklony narożnik z drzwi automatycznymi zamontowaliśmy na konsolach montażowych poza obrębem konstrukcji. Kolor specjalny RAL 7015. Oczywiście producent Amex-Bączek.
Ciepły montaż okien, czy warto?

Ciepły montaż okien, czy warto?

Budując dom albo planując remont mieszkania obejmujący wymianę okien, prędzej czy później przyjdzie zastanowić się i rozwiązać problem sposobu wykonania robót instalacyjnych stolarki budowlanej. Podstawowa wątpliwość dotyczy potrzeby i/lub konieczności dodatkowego zabezpieczania pianki PUR, przed wpływami atmosferycznymi. Nasi klienci ciągle pytają o „ciepły montaż okien”, a przede wszystkim, czy warto go robić? Przyjrzyjmy się sprawie z punktu widzenia techniki, prawa i ekonomii.
Zalety i wady ogrodzenia panelowego

Zalety i wady ogrodzenia panelowego

Ogrodzenie panelowe cieszy się dużą popularnością wśród klientów, ale nie dla każdego jest to najlepszy wybór. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, czym charakteryzuje się właśnie takie rozwiązanie. Ten rodzaj ogrodzenia łączy w sobie prostotę, nowoczesność i bardzo atrakcyjną cenę. Jak wszystkie rozwiązania, ma cechy, które wyróżniają ja na tle konkurentów na plus, ale również te, uznawane przez niektórych inwestorów za minusy…
Nowe katalogi produktowe firmy Wiśniowski

Nowe katalogi produktowe firmy Wiśniowski

Na naszej stronie dodaliśmy najnowsze katalogi firmy Wiśniowski na 2020 rok:
1. Bramy przemysłowe
2. Aluminiowe i stalowe drzwi, okna, fasady
3. Ogrodzenia przemysłowe
4. Ogrodzenia posesyjne
Wszystkie katalogi dostępne są w zakładce "Katalogi" - Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą rozwiązań firmy Wiśniowski.
Bezpieczny dom – jak zabezpieczyć go przed włamaniem?

Bezpieczny dom – jak zabezpieczyć go przed włamaniem?

Prawdopodobnie dla złodziei nie ma zabezpieczeń nie do złamania, zastosowane przez Ciebie mechanizmy mogą jednak skutecznie opóźnić czas potrzebny na ich pokonanie i dać należytym służbom szansę na interwencję. Należy więc zwrócić uwagę na odpowiednie okna i drzwi antywłamaniowe, systemy alarmu, czy nawet właściwe bramy garażowe.
Nowe modele szlabanów firmy CAME: GARD PT oraz GARD PX

Nowe modele szlabanów firmy CAME: GARD PT oraz GARD PX

Nowa seria szlabanów CAME GARD jest wydajnym rozwiązaniem zarówno do standardowych zastosowań, jak i do miejsc o dużym natężeniu ruchu i przejazdów o wysokiej częstotliwości. Praca ciągła (ze sprężynami i ramieniem o długości do 3,8). Obydwa modele są bardzo wydajne podczas intensywnej pracy i stanowią idealne rozwiązanie jako element systemów parkingowych.
Ważne zasady użytkowania bramy garażowej zimą

Ważne zasady użytkowania bramy garażowej zimą

Chociaż za oknem jest jeszcze piękna pogoda, złota polska jesień i nic nie przypomina nam jeszcze o nadchodzącej zimie…
Niestety zima przyjdzie wkrótce i to nieuchronnie. Dlatego chcemy Wam przypomnieć, jak dbać o bramę w zimą.
Marka WIŚNIOWSKI z rozwiązaniami proekologicznymi w budownictwie

Marka WIŚNIOWSKI z rozwiązaniami proekologicznymi w budownictwie

W nowoczesnym świecie ekologia to ważny temat, dlatego każda firma stawiająca na rozwój i innowacje powinna mieć swój wkład w dbanie o środowisko naturalne. Jeden z liderów we wdrażaniu takich rozwiązań to polska firma WIŚNIOWSKI. Marka ta jest jedynym polskim członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Drzwi, Bram i Przesłon (EDSF) - organizacji promującej efektywność energetyczną i proekologiczne rozwiązania takie jak np. energooszczędność.
Jak działa i ile kosztuje brama przesuwna?

Jak działa i ile kosztuje brama przesuwna?

Projekt domu i jego wyposażenie wewnętrzne to nie koniec inwestycji przy naszej posesji. Ważne jest też zagospodarowanie i zabezpieczenie naszej działki oraz otoczenia. Oczywiście nieodłącznym tego elementem jest ogrodzenie oraz brama wjazdowa. Jedną z wygodnych opcji jest brama przesuwna. Montaż takiej konstrukcji nie należy do bardzo trudnych i skomplikowanych, ale warto oczywiście wcześniej zweryfikować, czy na naszym wjeździe jest fizyczna możliwość takiego montażu. Po prostu musimy mieć przestrzeń na przesuwającą się bramę.