Najnowsze wiadomosci z naszej firmy

Nowości z firmy Grupa Żerański

latest news

Poniżej nowości produktowe, zmiany w ofercie oraz ciekawe rozwiązania wprowadzone w naszej firmie.

Jak utrzymać czystość i  jakość okien?

Jak utrzymać czystość i jakość okien?

Jak utrzymać czystość i jakość okien? Aby utrzymać czyste i w dobrym stanie okna, istnieje kilka prostych kroków, które można wykonać
 
Co jest ważne przy wymianie okien?

Co jest ważne przy wymianie okien?

Wszystko ma swój odpowiedni czas. Zasadniczo ceny okien przez cały rok są na podobnym poziomie oczywiście w sezonie jesienno zimowym łatwiej o zniżki, ale trudniej z pogodą a ta musi przynajmniej zapewnić nam temperaturę,. tak aby umożliwić związanie preparatom wykorzystanym do montażu. Wymień swoje okna, gdy pogoda jest ciepła, ale nie za ciepła.
 
Nowoczesne drzwi aluminiowe – 5 najważniejszych zalet

Nowoczesne drzwi aluminiowe – 5 najważniejszych zalet

Drzwi zewnętrzne pełnią wiele funkcji. Z jednej strony chronią przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, niskimi temperaturami i hałasem, a z drugiej stanowią zabezpieczenie przed włamywaczami. Co więcej, dzięki efektownemu designowi mogą być prawdziwą wizytówką domu, obiektu firmy czy budynku użyteczności publicznej. Jeżeli zależy Ci na tym, by cieszyć się rozwiązaniami z najwyższej półki, zainwestuj w drzwi aluminiowe, które mają wiele zalet. Oto te najważniejsze!
 
Jak dbać o bramę garażową?

Jak dbać o bramę garażową?

 Wszystkie rodzaje bram – zarówno rolowane, segmentowe, jak i uchylne − wymagają regularnych przeglądów i konserwacji. Zaniedbanie tych czynności, szczególnie przed nadejściem sezonu zimowego, może spowodować skrócenie żywotności wielu podzespołów i utrudnić obsługę bramy. Przypominamy, jak dbać o bramę garażową, by zapewnić jej trwałość na długie lata.
 
Jak zabezpieczyć bramę garażową przed włamaniem?

Jak zabezpieczyć bramę garażową przed włamaniem?

71 625 – właśnie tyle przypadków kradzieży z włamaniem zostało zgłoszonych polskiej Policji w 2022 roku. Liczba tych przestępstw nie maleje, a wielu złodziei staje u drzwi domów jednorodzinnych. „Odwiedzają” nie tylko salon, sypialnię czy kuchnię. Newralgiczny punkt stanowi również garaż. Dlatego tak istotne jest prawidłowe zabezpieczenie drzwi garażowych przed włamaniem. Jak to zrobić? Podpowiadamy.
 
Czy wybór okien aluminiowych  do domu to dobry pomysł?

Czy wybór okien aluminiowych do domu to dobry pomysł?

Jeszcze do niedawna okna z aluminium nie były popularnym rozwiązaniem w prywatnych domach i mieszkaniach, gdzie znacznie częściej spotkać było można ramy okienne wykonane z drewna lub PCV – tymczasem okna aluminiowe montowane były przeważnie w budynkach użyteczności publicznej lub w biurach. Obecnie trend ten ulega zmianie i ramy okienne z aluminium zaczynają przyciągać uwagę prywatnych Klientów. Czy wybór okien aluminiowych się opłaca?
 
Żaluzje czy rolety – co będzie się lepiej  prezentować w salonie?

Żaluzje czy rolety – co będzie się lepiej prezentować w salonie?

Rolety oraz żaluzje stanowią funkcjonalne, a przy tym estetyczne dopełnienie salonu. Wiele osób urządzając pokój dzienny, zadaje sobie pytanie — którą opcję wybrać? Wszystko zależy od tego, w jakim stylu zostało zaaranżowane dane pomieszczenie, a także od oczekiwań domowników. Podpowiadamy, w co najlepiej zainwestować.
 
Co warto wiedzieć na temat segmentowych bram garażowych?

Co warto wiedzieć na temat segmentowych bram garażowych?

Bramy segmentowe są zdecydowanie najczęściej wybierane przez klientów, którzy szukają najbardziej praktycznego i najłatwiejszego sposobu zamykania swojego garażu. Według statystyk na bramy segmentowe decyduje się nawet 80% klientów. W dzisiejszym wpisie na blogu przedstawiamy najważniejsze zalety bram segmentowych, opisujemy budowę tego rodzaju bram garażowych oraz tłumaczymy, na jakie udogodnienia możemy liczyć, wybierając bramę segmentową.
 
Dlaczego okna aluminiowe sprawdzą się w nowoczesnym domu?

Dlaczego okna aluminiowe sprawdzą się w nowoczesnym domu?

Wyborowi odpowiednich okien poświęca się sporo czasu. Nic dziwnego — w końcu są one inwestycją na lata, a ich zakup jest związany z niemałym wydatkiem. Okna chronią przed wychłodzeniem pomieszczenia, dostarczają powietrze z zewnątrz i zapraszają promienie słoneczne do wnętrza. Są także dekoracją domu czy mieszkania, więc dobrze wybrać odpowiedni typ tego rodzaju stolarki. Czy warto postawić na okna aluminiowe w nowoczesnych aranżacjach?
 
Jak działają inteligentne napędy do bram?

Jak działają inteligentne napędy do bram?

Inteligentne rozwiązania coraz śmielej wkraczają do naszych domów. Rynek Smart Home już teraz jest ogromny. Patrząc jednak na jego tempo wzrostu, niedługo to, co obecnie jest czymś innowacyjnym, stanie się codziennością. Dotyczy to między innymi inteligentnych napędów do bram, o które coraz częściej pytają nasi klienci. Sprawdź, w jaki sposób działają i jak mogą ułatwić Ci życie.